Dożywotnie świadczenie rentowe

Dożywotnie świadczenie rentowe to ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć wysokość planowanej emerytury. Gwarantuje ono regularne, miesięczne wypłaty do końca życia. Każdy moment jest dobry, aby pomyśleć o sfinansowaniu dodatkowej „prywatnej emerytury”. Im wcześniej rozpoczniesz oszczędzanie, tym więcej kapitału zgromadzisz na przyszłość, a tym samym zwiększysz wysokość Twojego gwarantowanego, dożywotniego świadczenia rentowego.

Możesz oszczędzać z myślą o sobie lub o dowolnej bliskiej osobie, która ukończyła 6.miesiąc życia i nie ukończyła 56.roku życia.

  • Gwarantowane świadczenie rentowe możesz otrzymywać już od dnia następnego [p rocznicy ubezpieczenia przypadającej w roku kalendarzowym, w którym ukończysz 66.rok życia.
  • Ochrona ubezpieczeniowa Twojego życia w całym okresie trwania umowy, a w przypadku Twojej śmierci wypłata świadczenia finansowego wskazanej przez Ciebie osobie.
  • Możliwość rozszerzenia ochrony

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, zajmującą się doradztwem finansowym, pośrednictwem kredytowym. Wykwalifikowany personel w przyjaznej atmosferze, oferuje fachową pomoc przy doborze produktów finansowych ,wyszukiwaniu najkorzystniejszych ofert kredytowych oraz procesowaniu wniosków kredytowych.

Strefa Dobrych Kredytów

ul. Felicjanek 21
31-103 Kraków

737 925 800

518 330 400

508 709 806